.

.

Столчето на Лин Рен, сива

Столчето на Лин Рен, сива

DEN 2015.84

Пристапност
Во достапна форма

Затегнување на главата на ноктите го надигра изгледот на оваа столче со јасен, но суптилен сјај што го осветлува секој простор. Мека, постепена сива тапацир и потпирачи за нозе ја прават оваа столица удобен избор додека чистите, безвременски линии одговараат на повеќето стилови. Достапно на две височини, оваа столица носи недооценет традиционален елемент во вашиот дом. Домашен декор на Linon е семејна и управувана компанија заснована на источниот брег, која работи повеќе од 50 години. Со воспоставена репутација на пазарот за обезбедување на најдобри производи за тренд по вистинска цена, Линон нуди одличен квалитет, стил и функционално мебел за секоја просторија во домот. Домашните и меѓународните тимови на Линон им овозможуваат на клиентите најсигурна можна навремена испорака и услуга на клиентите. Бар столче. Дизајн без грб. Сиво тапацирано седиште. Заврши орев. Антички месинг глави за нокти. Висина на седиштето 30,5 ". Капацитет на тежина : 275 фунти . Потребно е склопување. Бродови во 1 кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент