.

.

Елегантна удобност за кревети за постелнина, броење на нишки Калифорнија, беж

Елегантна удобност за кревети за постелнина, броење на нишки Калифорнија, беж

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Елегантен удобност Калифорнија димензии на кралот - рамен лист 108 "x 102 ", поставен лист 72 "x 84 ", 2 кралски перници 20 "x 40 " - одговара на душеците до 16 " - 100% Задоволство Guarenteed! Дебелина, мекост и топлина дише и хипоалергичен, посилен и потрајни од памук, со најсилно зашивање за да се спречат солзи длабок џеб, целосно еластичен вграден лист за душеци до 16 инчи дебели и здодевни отпорни, ладно, ладно, ладно, ладно, ладно, ладно, ладно, ладно, ладно, ладно, ладно, ладно Микрофибер за миење на вода што може да се мие и брзо сушење, е направен да изгледа добро како што се чувствува. Тоа е исклучително побрза боја, па дури и по години редовна употреба ќе изгледа како живописно како и првата вечер што уживавте.

Главните карактеристики

Избор на клиент