.

.

Качулка на момчињата на Леви, со големини 4-18

Качулка на момчињата на Леви, со големини 4-18

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

На секој човек му треба добра худи. Ние го дизајниравме ова од меко руно, па тој ќе остане топло и удобно во текот на целата година. 97% памук, 3% еластан. Меко руно. Лого со отпечаток на екранот. Kangеб од кенгур однапред. Машинско миење. Увезено.

Главните карактеристики

Избор на клиент