.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Edsell од Brinley Co. додава сосема нова дефиниција на зборот сандала. Со детали како 4 мм Тру удобна пена ™ Интол и каиш инспирирана од балерина на глуждот, ќе се чувствувате како да танцувате! Камшик околу стапалото и плетенка Еспадрил со единствениот совршен овој дизајн на кадифена вегетарија велур. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Тип на каиш : завиткана на глуждот. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент