.

.

Девојки активни вратоврска предна маица, графички резервоар и хеланки за печатени перформанси, активен сет од 3 парчиња, големини 4-16

Девојки активни вратоврска предна маица, графички резервоар и хеланки за печатени перформанси, активен сет од 3 парчиња, големини

DEN 271.68

Пристапност
Во достапна форма

Да се ​​облечеме е лесно и забавно во оваа мешавина и сет за нозе поставени од RBX. Сетот вклучува два врвови и нозе. Мекиот памук мешавина од дрес на врвот . лажички врат со детали за пресврт на половината . валани ракав Долман . Повлечете ја главата. Дополнителен резервоар за вратот без ракави со вибрации графички нанапред . Тропски перформанси за печатење во дрес на дрес.

Главните карактеристики

Избор на клиент