.

.

БЕСПЛАТНИ СОБРАНИЦИ момчиња 4-насочни активни шорцеви, големина 4-18

БЕСПЛАТНИ СОБРАНИЦИ момчиња 4-насочни активни шорцеви, големина 4-18

DEN 255.20

Пристапност
Во достапна форма

Повлечете се и одете чуда. Овие 4-насочни шорцеви за истегнување од слободно склопување во Super Streth Fabric се движат со него за флексибилно и удобно вклопување што тој ќе го сака. Затегната лента за половината го одржува удобен, додека влечењето значи дека тие се лесно прилагодливи. Суштинските работи можат да се појават во пригодни џебови на страните и грбот. Исклучиво на. Материјал : тело : 93% рециклиран полиестер/7% спандекс; Поставена : 86% рециклиран полиестер, 14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината со цртеж за удобност. Ockебови : две странични џебови; џеб на грб. Карактеристики : 4-насочна ткаенина за истегнување; наредени. 2-пакет од 4-насочни шорцеви за истегнување за момчиња од слободно собрание.

Главните карактеристики

Избор на клиент