.

.

Дами спортски исечени лагер со гел таб и перница на топката на стапалото, парови

Дами спортски исечени лагер со гел таб и перница на топката на стапалото, парови

DEN 111.52

Пристапност
Во достапна форма

Чорапите за лагер на Peds Sport нудат целодневна удобност додека остануваат надвор од очите за удобен, голи изглед на нозете. Амортизацијата на зоната додава уште едно ниво на здружение и поддршка и табулатор за гел за да им помогне да останат ставени. Findе се најдете како ги достигнувате овие секое утро. Вклучени се 3 пара. Спортски исечен лагер што е удобно и работи одлично со тениски чевли. Ликра влакна нуди крајна удобност и вклопување. Достапно во црно и бело. Гаранција за задоволство-ако не сте целосно задоволни од вашиот производ на PEDS, едноставно вратете ги кај нас за замена.

Главните карактеристики

Избор на клиент