.

.

-Сваже маичка со качулка со потекло од руно

-Сваже маичка со качулка со потекло од руно

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Мека маичка од руно од К-Швајцарија ве одржува удобно и пријатно во текот на целиот ден. Совршено за слој за тренингот или само стилски изглед за секојдневни денови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Crewneck. Прикачен аспиратор; Стајлинг на пуловер. Ребрести манжетни. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. К-швајцарско потекло со потекло од качулка за мажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент