.

.

Радост на светот тартан фраза празник графичка уметност нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

Радост на светот тартан фраза празник графичка уметност нерасположена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 15 x 0,5 x 10 преголеми : 19 x 0,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против Wallид . Уметнички дела се однесуваат на Божиќ, празник, сезонски, карирани, тартан. Дизајн од Лил Руе. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревети . Текстот вклучува : Радост за светот.

Главните карактеристики

Избор на клиент