.

.

Флорали од бела земја над гроздобер поштенски картички врамени уметнички печати за уметност

Флорали од бела земја над гроздобер поштенски картички врамени уметнички печати за уметност

DEN 671.84

Пристапност
Во достапна форма

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Бренд : Декора за домашна дома. Дизајн од Алонзо Саундерс. Флорали на бела земја над гроздобер поштенска картичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент