.

.

Coreенски јадро активен делфин, плетени шорцеви со скриена лагер

Coreенски јадро активен делфин, плетени шорцеви со скриена лагер

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Атлетски работи женски основни активни делфини дел од делфин, ткаени шорцеви со скриена лагер : 100% полиестер активни шорцеви ткаени измислици, скриен лагерски контраст, покриен еластичен лента за половината со внатрешно влечење, достапна во асортиман на бои машина за миење ладно, миење со слични бои, само не-хлор Белење кога е потребно, суво суво медиум, средно железо, не користете атлетски работи за омекнувач на ткаенини, женски јадро на активни делфини, ткаени шорцеви со скриени лагер : 100% полиестер. Активни шорцеви. Ткаена измислица. Дизајн на делфин. Скриен лагер. Контрастна трим. Покриена еластична лента за половината со внатрешно влечење. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво средно, средно железо, не користете омекнувач на ткаенини.

Главните карактеристики

Избор на клиент