.

.

Без граници на екипажот на екипажот на Juniors Reece

Без граници на екипажот на екипажот на Juniors Reece

DEN 192.00

Пристапност
Во достапна форма

Оваа џемпери на руно од јуниори од без граници е совршена почетна точка за секоја облека. Одликувајќи се со мека, кадифен руно ткаенина и исечена лента за половината, тоа е совршен врв за одржување на топло и стилски. Пар со деструиран тексас за да го заврши изгледот. Деколте на екипажот. Долги ракави на капка рамо. Повлечен стил. Ребрести плетени манжетни и ленти. Исечена должина. Опуштено вклопување. Ткаенина од руно. 100% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ладно железо доколку е потребно. Направено во Никарагва.

Главните карактеристики

Избор на клиент