.

.

# Комплет за украси на градење

Комплет за украси на градење

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Секој комплет за украси на #1 Град вклучува : 1 #1 банер за балони за балон (96 "), 5 #1 Град Дизи Данглерс (30 " и 39 "), 1 #1 кутија за картички (12 ") и 1 #1 знак на двор (14,5 "x 15,5 "). Извлечете ги сите постојки на вашата забава за дипломирање со помош од нашиот комплет за украси #1 GRAD. Овој комплет го надополнува нашиот #1 побор за јадење и го олеснува украсувањето. Комплетот вклучува висечки декор, кутија за картички за подароци на гостите и знак на двор, така што сите знаат каде е забавата. Пополнете го изгледот со нашиот избор за забави #1 Градска забава! Комплет за украси #1.

Главните карактеристики

Избор на клиент