.

.

Сет на облека за девојчиња на Картер, 3-парчиња, големини 0- месеци

Сет на облека за девојчиња на Картер, 3-парчиња, големини 0- месеци

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Вашето стилско девојче има сè што и треба за да го заврши својот изглед со моето дете на Картер со 3 парчиња сет. Телото е стандард со детали подготвени за бебиња, како силни прилепувања на ногата и преклопување на рамената за лесно облекување на бебе девојче. Нејзиниот врвен памук Jerseyерси ги содржи деталите за расипување и сеопфатните отпечатоци за дополнителна сложеност. Без разлика дали е мешан и совпаѓан или слоевит, овој сет од 3 парчиња е остварување на сонот на родителите. . Секое парче во овој сет е направено со ист доверлив квалитет како Картер и Стандард 100 од Оеко-Текс, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. 3-парчен сет. Детали за руфла. Прилепува на каросерија. Печатење на сите. Везени детали. Стандард 100 од ОЕКО-Текс. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент