.

.

Нулум Цин современа апстрактна област килим, 2 '6 12', сребро

Нулум Цин современа апстрактна област килим, 2 '6 12', сребро

DEN 864.32

Пристапност
Во достапна форма

Запознајте го најновиот шоу -шоу на Нулум - Нашите 100% рециклирани, еколошки килими за површина! Отфрлањето на отфрлените предмети е еден од клучните начини да помогне во поддршката на планетата, а овој килим го прави тоа во стил. Одликувајќи се со најразлични стилови на тренд, изработени од ткаени влакна кои се извлечени од повторно користени материјали, колекцијата за рециклирани фондации ќе му обезбеди на вашиот простор основа за која може да се чувствувате добро. Нулум Цин современа апстрактна област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 73% рециклиран полипропилен, 27% рециклиран полиестер. Поддршка : 100% јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна, бања. Вклучува не.

Главните карактеристики

Избор на клиент