.

.

Стерлинг сребрена кубна цирконија жолта модерна вечност бенд

Стерлинг сребрена кубна цирконија жолта модерна вечност бенд

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Зачудувачки, безвременски и елегантен прстен на вечноста. Овој брилијантен прстен е исполнет со богати, висококвалитетни жолти кубни камења од цирконија цирконија, рачно поставени во најпрестижните, но сепак елегантни поставки за облик на U во потписот на Адина и Ко. Секој прстен е направен од човекот, што го прави уникатно ремек -дело. Изненадете некој посебен во вашиот живот со овој луксузен годишнини прстени. Може да се користи и како свадбен бенд. Лесна тежина и крајно сјајна, секој пат кога вашата сакана ќе ја погледне, ќе ги потсети дека вашата loveубов ќе трае за цела вечност! Adina & Co. гарантира употреба на само висок квалитет и врв на линиските материјали, испорачувајќи за вас и вашата сакана личност само најдобро. Овој прстен е дизајниран од Adina & Co. со порака. Со создавање накит што е прекрасен внатре и надвор, пораката на Адина и Ко се открива преку скриен таен скапоцен камен поставен во тресењето на овој прстен за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој прстен има затворена под-галерија за удобност. „Заедно можеме да го инспирираме светот да го цениме дијамантот во себе“. - С.Л. Тип на накит : Finestone Form : Asscherjewelry Поставување : Ширина на Prongband : 3-4 mm, 2-3 mmstone : Cubic Circoniaring Style : Pave, годишнина, бендови, мода, Stackable Jewelry Finish : Висок полски метал Боја : Whitemetal : Sterling Silverexact Color : Yellowder : жени 'Ssize : 7, 6, 5, 9, 8 Кликнете овде за водич за големина на прстенот Адина и Ко. Стерлинг сребрена кубна цирконија жолта модерна вечност бенд.

Главните карактеристики

Избор на клиент