.

.

Realtree мажите со долг ракав за изведба на риболов

Realtree мажите со долг ракав за изведба на риболов

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Realtree Meman Dong Relle Performance Performance Tee е идеална кошула за секоја авантура на отворено. Оваа опуштена кошула за вклопување е удобна, атлетска и трајна направена да издржи каде и да ве однесе животот. Направено од рекреална (рециклирана) полиестер и ткаенина од мешавина од Спандкс, оваа кошула за перформанси со долг ракав ви обезбедува четиринасочно истегнување за зголемена подвижност, овозможувајќи ви да преземете скоро каква било активност без да се грижите за абење и солза. Оваа машка машка ракав за мажи со Realtree има својства за влага за губење на влага што ја размачкуваат влагата од телото, ве одржува суво. Вградената технологија за намалување на мирисот го спречува растот на мирисот што предизвикува бактерии што ви овозможуваат да останете сигурни во најтопли услови. Оваа ткаенина од кошула обезбедува заштита UPF30+ заштита на кожата од штетно УВ зрачење. Останете кул и удобно со додадените мрежни инсерти во под -панелите и страничните панели. Носете ја оваа изведба на долги ракави за мажи Realtree за риболов, истражување, вежбање или само дружење дома. Ткаенината UPF 30+ ја штити кожата од штетно УВ зрачење. Победа; Се оддалечува од влагата од вашето тело за да ве одржи суво и удобно. Анти-микробноа; Вградена технологија за намалување на мирисот за да се спречи растот на бактериите што предизвикуваат мирис.

Главните карактеристики

Избор на клиент