.

.

Sumbe Industries Misty Red Dock Scene Фотографија Бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн на Кери Ен Грипо-Пајк

Sumbe Industries Misty Red Dock Scene Фотографија Бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн на Кери Ен Грипо-Пајк

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : вода; Вода; Време; Природа; Надвор; Пјер; Море; Магла; Сценографија; Небо, пристаниште, црвено, наутички, океан. Дизајн од Кери Ен Грипо-Пајк.

Главните карактеристики

Избор на клиент