.

.

И момчиња за деца со момчиња со врзани патики со високи патики, големини со 7-11

И момчиња за деца со момчиња со врзани патики со високи патики, големини со 7-11

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Blindside by And1 е кошаркарска патика за да ги трепка стилот и брзината. Вашите противници ќе ги разгледаат добро додека ги разгорувате покрај нив, или летате високо во играта. Ова е одличен стил за теренот, Blacktop, училницата и секојдневното носење! И1 атлетски слепи. Меша горе за дишење. Усогласена влошка. Лесна надворешна плоча на филон.

Главните карактеристики

Избор на клиент