.

.

Мопс Чаши Ѕид Календар

Мопс Чаши Ѕид Календар

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Скриено под големите очи и невиното лице често демне Мопс кој се движел на погрешната страна на патеките! Дванаесетте снимки од кригла во овој урнебесен календар со целосна боја вклучуваат рап листови со ситни кражби, измама со поткуп и вандализам. Печатен со мастила базирани на соја на сертифицирана хартија ФСЦ, овој ѕиден календар 12" х 12" содржи големи месечни мрежи кои нудат доволно простор за запишување белешки, заедно со шест бонус месеци од јули до декември 2022 година. Исто така, вклучува фази на месечината( ЦСТ), стандардни американски и меѓународни празници. Вклучува Фази На Месечината. Вклучува Меѓународни Празници. Висококвалитетната хартија обезбедува квалитет во текот на целата година. Проширени Опции За Подароци-Врба Крик Прес има календари книги и загатки што ги претставуваат вашите омилени миленичиња, животни, теми и формати.

Главните карактеристики

Избор на клиент