.

.

Нетфли Странец Работи: Сезона - Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Нетфли Странец Работи: Сезона - Еден Лист Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Овие Трендови Меѓународни Нетфликс Странец Нешта Сезона 2 - Еден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5" х 24.25"х 0.75".

Главните карактеристики

Избор на клиент