.

.

јамки Сини Животни Модел Отстранлив Ѕид Налепница Спална Соба Дневна Соба Декорација

јамки Сини Животни Модел Отстранлив Ѕид Налепница Спална Соба Дневна Соба Декорација

DEN 111.84

Пристапност
Во достапна форма

Убавина Шема На Очи Отстранлива Ѕидна Налепница Спална Соба Дневна Соба Декорација-3спецификации : 100% сосема нов и висок квалитеткарактеристики : Отстранлив Стил : Ѕидна налепницаможе да се нанесе на секоја мазна чиста и сува површина на ѕидови,Автомобил, плочки, стакло, мебел итн. не е погоден за валкани или груби surface.No потребен е преносен филм, едноставно излупете и лепете ја големината : како што е прикажано материјал : Пвц Како да се користи : Осигурајте се дека површината е мазна, не лепете на грубата или нерамна површина.Изберете го местото што сакате да го нанесете, исчистете ја пепелта и маснотиите, чувајте ја сува и чиста.Држете се во согласност со сликата или НАПРАВЕТЕ САМИ во вашата идеја.Излупете ја хартијата и потоа залепете се на ѕидот, поплочете од средината налево и надесно. Пакетот Вклучува : 1 комплет Ѕидни Налепници јамки Сонце Сина 12 Животни Шема Отстранлива Ѕидна Налепница Декорација На Дневна Соба. Ноќта на вештерките партија декорација. Дома Мебел декорација Материјали. Домашна кујна чисти материјали. Домашна Кујна Граден Двор Ноќта на Вештерките, божиќ и благодарноста украси.

Главните карактеристики

Избор на клиент