.

.

Мотеги Фрлија Алуминиум Раб Г-ДИН 5Х4. С-БЛК ЦРВЕНО, МР14277017940

Мотеги Фрлија Алуминиум Раб Г-ДИН 5Х4. С-БЛК ЦРВЕНО, МР14277017940

DEN 2560.00

Пристапност
Во достапна форма

Мотеги Трки беше замислен со една мисија во умот, перформанси. Поттикнати од иновациите во мотоспортот и инспирирани од културата на подесување, создавајќи дизајни на тркала кои го спојуваат најдоброто од двата света за JDM и евро автомобили од повеќето модерни генерации. Секој од нашите стилови е премногу дизајниран за да обезбеди водечка сила во индустријата, најмали можни тежини и беспрекорна врска со вашиот уникатен стил. Бидете оригинални. Мотеги Фрли Алуминиумски Раб МР142 17Х7 5Х4, 5/120 С-БЛК ЦРВЕНО 40ММ, МР14277017940. МР14277017940. 5х4, 5/120 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Главните карактеристики

Избор на клиент