.

.

Мармонт Хил Мов Кит Од Рејчел Бајлер Врамена Ѕидна Уметност, 12.00 1.50

Мармонт Хил Мов Кит Од Рејчел Бајлер Врамена Ѕидна Уметност, 12.00 1.50

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Оваа Ѕидна Уметност Со Рамка Од Кит Со Мов е врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока резолуција од Уметничкиот Колектив Мармонт Хил. Мармонт хил е колектив на уметници-предводен Од Парвез Таџ кој дејствува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на различни материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со љубов и грижа. Мармонт Хил Мов Кит Од Рејчел Бајлер Врамена Ѕидна Уметност : Врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока резолуција. Уметничко дело На Рејчел Бајлер Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Главните карактеристики

Избор на клиент