.

.

Прослава Со Слатки Во Прав Сини Треперливи Шестки Топки, фунти

Прослава Со Слатки Во Прав Сини Треперливи Шестки Топки, фунти

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Не грижи се. Ова не се бисери на баба ти. Тие Се Прослава Со Слатки Работи Во Прав Сини Треперливи Шеслети Топки. Овие бонбони со вкус на чоколадо блескаат со сјајот на најдобрите бисери за накит, но имаат сладок вкус како и секое чоколадо. Оваа торба од 2 килограми доаѓа преполна со бонбони со вкус на чоколадо со сина лушпа што е невозможно да престанете да јадете. Прослава Со Слатки Во Прав Сини Треперливи Шеслети Топки : прав сино треперење излупено. Бонбони со вкус на чоколадо.

Главните карактеристики

Избор на клиент