.

.

Безгрижно UQ14162JV 141 Црн СОК III Со Црн Дефлектор

Безгрижно UQ14162JV 141 Црн СОК III Со Црн Дефлектор

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Вклучува склопување на ролери, дефлектор на ветер или капак, хардвер за монтирање и шина за тенди.Опсег на големина на покривот 134 инчи до 141 инчи опсег на големина на прирабница 139 инчи до 146 инчи ширина на ткаенина 145 инчи ЦРН дефлектор БЕЗГРИЖНО ОД КОЛОРАДО #UQ14162 JV 138-141 " ЦРНА SOK III. Алтернативни Броеви На Делови : UQ14162 JV, 0 UQ14162 JV. ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ДЕКА СИТЕ БЕЗГРИЖНИ ТЕНДИ И ДОДАТОЦИ ЗА Р.В. НЕ ДОАЃААТ СО ХАРДВЕР ЗА МОНТИРАЊЕ. ОВИЕ СЕ ДИЗАЈНИРАНИ ЗА АПЛИКАЦИИ ЗА ЗАМЕНА - НОВИТЕ ДОДАТОЦИ БАРААТ ЗАВРТКИ И ЗАВРТКИ УНИКАТНИ ЗА СЕКОЕ ВОЗИЛО.

Главните карактеристики

Избор на клиент