.

.

Шик Насловна Амира 3-Парче Врежана Мандала Микроминк Кревет Во Торба Утешител Сет, Кралот, Сива

Шик Насловна Амира 3-Парче Врежана Мандала Микроминк Кревет Во Торба Утешител Сет, Кралот, Сива

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Пензионирајте се секоја вечер на кревет со луксуз и неспоредлива удобност со Утешителот На Амира од Шик Домот. Направен со надворешна обвивка од вештачко крзно и подлога од микро визон, овој утешител има сложено врежана шема на украсени мандали и геометриски ленти. Пријатен и топол, но лесен и дише, овој утешител е омилен во зима во кој ќе сакате да се гушкате за време на тие студени снежни вечери. Комплетирајте го изгледот со вклучениот дизајн координирани шамови за перници или експериментирајте со контрастни шамови во боја за неконвенционален изглед. ЛУКСУЗНО ВЕШТАЧКО КРЗНО-утешителот е направен со врвен квалитет вештачко крзно на лицето и кадифен микро визон поддршка за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ПОЛНЕЊЕ-Овој Шик домашен утешител е полнет со алтернативно синтетичко полнење. СТИЛ и УДОБНОСТ - нашиот моден утешител поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. ГЕОМЕТРИСКИ ДИЗАЈН-геометриска шема на мандала од Вештачко крзно на лицето со цврста подлога за микро визон - вклучени Се координирани шеми за Дизајн. Упатства За Нега : Машина За Перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент