.

.

Патоллав Пнтутб Зимски Блузи Женска Дозвола, Дами Обични Маици Со Долги Ракави

Патоллав Пнтутб Зимски Блузи Женска Дозвола, Дами Обични Маици Со Долги Ракави

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Почитуван клиент. Добредојдовте ВО ПАТОЛАВ. Ние сме модна продавница која работи многу години. Нашите главни производи се женска облека, вклучувајќи фустани, кошули, блузи, бикини, јакни, палта, џемпери итн. Ние сме посветени на градење на женски моден собир место за задоволување на секој клиент. Затоа, ние сме подготвени да слушнеме какви било предлози од вас и да ви донесеме задоволувачки шопинг. Со нетрпение го очекуваме вашето купување. Прашање На Производот : . П : јас обично носам медиум со големина и малку се грижам за големината, која големина треба да ја нарачам?. О : јас ќе ви предложам да изберете една големина поголема од вашата вообичаена големина, која ќе биде порелаксирачка и поудобна. П : Како да го измиете производот? Рачно перење или машинско перење?. О : достапни се и рачни и машински перења. П : Што Ако не сум задоволен од ткаенината/големината/стилот/квалитетот/испораката откако ќе го добијам производот?. О : ве Молиме контактирајте ја Нашата Услуга за Клиенти, ние ќе откриеме задоволувачки решенија за вас. Карактеристики : Мода, Секојдневен стил, Висок Квалитет, совршен е за лето и fall, зима. Повод : Одмор, Забава, Шопинг, Работа, Надвор, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Коктел, Вечер, Секојдневно, Секојдневно Носење и Други Активности За Целосно Да ја Покажете Вашата Секси Форма. Подарок : Купете за себе Или како подарок за пријател, подарок за мама, сопруга, сестра, ќерка, тетка или најдобра пријателка. Нега : Препорачано рачно перење, машинско перење. Клучеви1 : Клиренс Облека, Жени Плус Големина Клиренс 5 5 ,Плус Големина Женска Облека,Празник Подарок,Ноќта На Вештерките, Божиќ. Клучеви2 : Женски Врвови Дозвола, Дами Дозвола, Пнтутб Дозвола,Панталони За Жени, Градници За Жени, Кошули За Жени. Задоволителна услуга : имаме висококвалитетен тим за услуги по продажбата. Ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта за прв пат, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент