.

.

Тиара Коса Невестински Кристален Чешел Свадба Невеста Мини Клипови Кристал Лента За Глава Роденден Глава Барет Чешли

Тиара Коса Невестински Кристален Чешел Свадба Невеста Мини Клипови Кристал Лента За Глава Роденден Глава Барет Чешли

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Оваа круна е убав декор за глава за дами, девојки, невести и деверуши. Изработена од легирани материјали и со дизајн на лебед, оваа круна може да ја додаде вашата модна смисла и да ве натера да станете поубави на забавата. Малата тежина и компактната големина, полесни за носење, исто така може да бидат убав подарок за вашите жени пријатели. Карактеристики. - Материјал : легура. - Големина : 7, 00Х5, 70Х4, 00см/ 2, 75Х2, 24Х1, 57инч. - Изработени од легирани материјали, женската круна е безбедна и издржлива, може да ви издржи долг период на користење. - Цврста структура и детална изработка, нема лесно да избледи или скрши, можете да ја користите со многу поголема самодоверба. - Мала тежина и компактна големина, можете да ја носите без да оптоварувате многу на главата или косата. - Можете да го испратите како прекрасен подарок на вашите женски пријатели, да споделите многу радост со нив. - Стилски и исклучителен изглед со дизајнот на лебед, овозможува целата ваша личност да изгледа поелегантно за да го привлече вниманието на другите. Направени од легирани материјали, женската круна е безбедна и издржлива, може да ви издржи долг период на користење. Цврста структура и детална изработка, нема лесно да избледи или скрши, можете да ја користите со многу поголема самодоверба. Мала тежина и компактна големина, можете да ја носите без да оптоварувате многу на главата или косата. Можете да го испратите како прекрасен подарок на вашите женски пријатели, споделете многу радост со нив. Стилски и исклучителен изглед со дизајнот на лебед, овозможува целата ваша личност да изгледа поелегантно за да го привлече вниманието на другите.

Главните карактеристики

Избор на клиент