.

.

Богатствата на каролина Bb8804cnl Суши Сашими Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата на каролина Bb8804cnl Суши Сашими Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Богатствата на каролина Bb8804cnl Суши Сашими Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Главните карактеристики

Избор на клиент