.

.

Ангажман Хало Прстен 14к Жолто Злато Годишнина Пасијанс Бенд Круг ЦЗ Страна Камења Жените Големина 6

Ангажман Хало Прстен 14к Жолто Злато Годишнина Пасијанс Бенд Круг ЦЗ Страна Камења Жените Големина 6

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Висококвалитетен моден прстен за накит. 100% вистински цврст 14к злато. Одличен женски подарок за секоја пригода, особено како Веренички Прстен, Венчален Прстен или Прстен за Годишнина. ЧЗ Ангажман Хало Прстен 14k Жолто Злато Годишнината Пасијанс Круг ЦЗ Страна Камења Бенд Жени. Прстен Големина 6 Вистински Солидна 14к Злато. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Бесплатен превозот во НАС. Ставка Во Кутија За Подароци. Висококвалитетен Накит и Услуга.

Главните карактеристики

Избор на клиент