.

.

Винсоме Вуд Линвуд 3-Компјутер Во Собата, Капка Лист Маса И Раш Седиште Контра Столици, Орев Заврши

Винсоме Вуд Линвуд 3-Компјутер Во Собата, Капка Лист Маса И Раш Седиште Контра Столици, Орев Заврши

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Оваа разноврсна маса со висок кујнски остров е заштеда на простор и функционална. Листот е преклопен за заштеда на простор и кога е во употреба подигнете го листот за продолжување на горната површина и поддржан од нога за извлекување. Погоден за секој декор во просторијата. 3-Компјутер Во Собата.

Главните карактеристики

Избор на клиент