.

.

Уникатен Разбој Астон Сабрина Сото Отворено Модерна Геометриска Област килим или Тркач

Уникатен Разбој Астон Сабрина Сото Отворено Модерна Геометриска Област килим или Тркач

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Запалете ја скарата и запалете ги факелите на тики! Водечки производител На Килими Уникатен Разбој И сабрина Сото, ѕвезда на "Трговски Простори" и "Додека Бевте Надвор" дојдете заедно за да создадете мека, пригушена Колекција на Отворено со креативни дезени во над 20 стилови. Овие килими имаат текстура, куп со висока/ниска јамка што нуди дополнителна удобност и разноврсност и за внатрешна и за надворешна употреба, што го прави создавањето оаза многу полесно! Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, не пролева и лесно се чисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент