.

.

Нсендм Панталони За Фустани Со Висок Струк За Жени, Женски Панталони Со Долги Нозе Еластични Обични Панталони Со Врвки Со Висок Струк Со Џебови, Црни, И

Нсендм Панталони За Фустани Со Висок Струк За Жени, Женски Панталони Со Долги Нозе Еластични Обични Панталони Со Врвки Со Висок

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Должина На Облека : Редовна. Должина : Долго. Стил : Мода, Каузална. Тип На Шема : Печатење. Точка специфики. Декорација : Никој. Материјал : Полиестер. Пакетот вклучува. Сезона : Сите. Пол : Жени . 1пц Култури панталони Обичен Фустан Панталони Еластична Половината Женски Панталони Костуми Повик Плус Големина Одблесокот Јога Панталони За Женски Шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Половината : 72см/28.35" : 108см/42.52" Должина : 96см/37.80"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 Половината : 76см/29.92" : 112см/44.09" Должина : 97см/38.19"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Половината : 80см/31.50" : 116см/45.67" должина : 98см/38.58"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 38 ПОЛОВИНАТА : 84СМ/33.07" : 120см/47.24" должина : 99см/38.98"големина : xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 40 ПОЛОВИНАТА : 88СМ/34.65" : 124см/48.82" Должина : 100см/39.37" € карактеристики} долга панталона, широка лабава фитинг, секојдневен шик стил, ПЕЧАТЕНИ женски ПАНТАЛОНИ СЕКОЈДНЕВНА РАБОТА ПЛУС ГОЛЕМИНА ЖЕНИ ОБИЧНИ Панталони Костуми. ①Материјал е Направен од Материјали, доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Тренерка За Жени Панталони Ромпери За Жени Секојдневни. Оваа Панталона Може Да Се Носи Секојдневен Панталон За Секојдневно Носење, Или Може Да Се Носи Во Спортски Женски Панталони Од Хартиена Кеса Секојдневна Женска Облека. €Прилики тоа Може да се Носи Со Повик Врвот Појас Панталони За Жени Женски Панталони Повик Работа Еластична.

Главните карактеристики

Избор на клиент