.

.

Животинска Мачка Црни Зелени Очи Големи Завеси За Живеење Јадење Модерни Едноставни Завеси Завршени Завеси За Трпезарија Спална Соба

Животинска Мачка Црни Зелени Очи Големи Завеси За Живеење Јадење Модерни Едноставни Завеси Завршени Завеси За Трпезарија Спална

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели. Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипки што можат да се лизгаат низ која било стандардна прачка за завеси. Максималната ширина е 52" и тие се достапни во три различни должини-63", 84 " и 95. ”.ШИРОКО СЕ КОРИСТИ ЗА : . - Заштитете го вашиот мебел, подови и уметнички дела од хаосот на сонцето. - Живи и интересни модели можат ефикасно да ја красат собата. - Може да ја филтрира блескавата сончева светлина и да пушти мека светлина. - Исклучителен и елегантен изглед, додавајќи стил во вашата соба. - Завесите сепак можат да ви обезбедат приватност. - Може да се стави во домот како украс, а исто така е идеален избор за подароци. - За тинејџерски возрасни Дете Декор, Погоден за дневната соба спална соба кујна соба за гости детска соба одмор дома или да ја земе заедно ЗА Р.в. патувања. - Изработена од висококвалитетна 100% Полиестерска ткаенина.Тие можат да бидат надарени на вашата мајка, тато, сестра, брат, баба, дедо, сопруга и друга сакана . ①БЛОКИРАЊЕ НА СВЕТЛИНАТА+ - панели за завеси За Затемнување за блокирање на сончева светлина, УВ зраци, намалување на надворешниот шум и обезбедување целосна приватност во секоја просторија.совршен за доцни прагови и попладневни дремки. ① ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика.Не е целосно затемнување завеса, но доволно за да се задржи надвор добра количина на сончева светлина.што може да ја заштити вашата приватност,да ја разубави вашата соба и да го зголеми чувството за дизајн. Заштеда на ЕНЕРГИЈА-нашите изолирани завеси помагаат да се балансира вашата собна температура со спречување на летната топлина или зимскиот студ да влезат во вашата соба. Идеален за заштеда на пари на сметки за енергија.

Главните карактеристики

Избор на клиент