.

.

Обична Карирана Јака За Печатење Долги Ракави Повеќебојни Палта Со Плус Големина

Обична Карирана Јака За Печатење Долги Ракави Повеќебојни Палта Со Плус Големина

DEN 639.84

Пристапност
Во достапна форма

Обична Карирана Јака Со Долги Ракави Повеќебојни Палта СО Плус Големина 0 XL (12) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Повеќебоен Секојдневен Кариран Шахт Плус Големина Палта Надворешна Облека Со Големина Плус Големина Палта И Вклопување(инч)Должина На ракавот На сад Биста Рамо Должина На Бицепс Манжетна 12 0 XL 19.6 47.2 22.8 18.4 10 14 1 XL 19.9 49.6 24 19.3 10.6 16 2 XL 20.1 52 25.2 20.2 11.2 18 3xl 20.4 54.3 26.4 21 11.8 20 4xl 20.6 56.7 27.6 21.9 12.4 Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Нашата Големина ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Повеќебоен Обичен Кариран Јака За Печатење Јака Со Долг Ракав Плус Палта СО Големина 0 XL (12). Долг Кариран Печатење Плус Големина Палта Долг Ракав Не-Се Протега Разнобојни 0 XL_USA големина (12). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Повеќебојна. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Кариран. Детали : Копчето Напред. Тип : Шакета. Деколте : Јака. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Капка Рамо. Должина : Долго. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Главните карактеристики

Избор на клиент