.

.

Прим Мал Комплет За Шиење

Прим Мал Комплет За Шиење

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

Прим Малиот Комплет за Шиење содржи се што ви треба за да направите брзи поправки дома или во движење. Вклучува ролна за навој со 26 бои за избор, три игли и перница за игла. Постои и игла навој и пар ножици. Овој комплет за алатки за шиење влегува во удобна торбичка за носење што е доволно мала за да се лизне во чанта или торба преку ноќ. Прим Мал Комплет За Шиење : Конец во различни бои перници за игла ножици комплет за шиење со игла во торбичка за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент