.

.

Музички Фестивал Возрасни Деца Секојдневен Графички Маици, Класичен-Одговара Блузи Кошула За Мажи Жени

Музички Фестивал Возрасни Деца Секојдневен Графички Маици, Класичен-Одговара Блузи Кошула За Мажи Жени

DEN 230.88

Пристапност
Во достапна форма

[Пакетот вклучува] 1-Пакет Маица. [Карактеристики На Производот]. Оваа маица е изработена од одлична мека млечна ткаенина, мекост и пријатност на кожата и лесна, дише, добра спроводливост на влага, освежувачка. ГРАФИЧКИ 3Д-Принт : Убав и зачудувачки графички принт на предниот дел на врвовите, Класичен Врат На Екипажот и секојдневен изглед за да ве направат симпатични и посебни и ласкави. Прилика : Носење на овие слатки врвови до шопинг, на отворено, дела, забава и живот, празници, училишта, плажи и летен одмор. Забелешка За перење : препорачуваме машинско ладно перење или миење раце, суво на тивок оган или закачување за сушење. Големина : Точно по големина, одговара одлично, лабаво вклопување. Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме да не контактирате, ние ќе ви помогне. . [Спецификација На Производот]. Име На Производот : Маица. Материјал : Млеко Свила Фабрик. Големина : Дете 100-Возрасен 8 XL. Табела Со Големини : како што е прикажано На Вторите слики. Соодветни Луѓе : Бебе, Деца, Мажи, Жени. Забелешка : . 1. Бидејќи сме Кинеска големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. За ваша удобност, можете да изберете една или две големини малку поголеми. 2. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 3. Ако сакате да го добиете производот пред празникот, ве молиме купете го 15-20 дена однапред. Обична Маица СО 3Д Принт Со Кружен Врат. Ткаенина : Ткаенината дише, добра спроводливост на влага, освежувачка, отпорност, отпорност на пилинг. Погодни прилики : Совршен За секојдневна облека, секојдневен живот, одмор и заминување, лесен за спарување со фармерки, шорцеви или здолниште. Препорака за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии.

Главните карактеристики

Избор на клиент