.

.

Ѕвездени Патеки Менс Скоти Костим

Ѕвездени Патеки Менс Скоти Костим

DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Подготвени сте да помогнете во летањето На Претпријатието УСС кога вашиот костим ја вклучува Оваа Класична Кошула Скоти Стар Трек За Возрасни! Иконски и непогрешлив, ќе свртите глави кога ќе влезете во носење на оваа реплика на еден од најпопуларните изгледи во историјата на телевизијата! Совршен за Ноќта на Вештерките, конвенции За Ѕвездени Патеки и секоја друга костимирана пригода во текот на целата година! Изработени од висококвалитетни и издржливи материјали за удобно вклопување одново и одново! Не чекајте до последен момент да го соберете вашиот костим! Нарачајте денес за одлична цена и брза испорака! Ѕвездени Патеки Менс Скоти Ноќта На Вештерките Костим.

Главните карактеристики

Избор на клиент