.

.

Мрат Женска Памучна И Ленена Риболовна Кошула Женски Туника Летна Туника Резервоари За Тенкови За Жени Пот На Екипажот Дами Блузи И Блузи Ракав Бела XL

Мрат Женска Памучна И Ленена Риболовна Кошула Женски Туника Летна Туника Резервоари За Тенкови За Жени Пот На Екипажот Дами

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Овие маици се класичен секојдневен врв што може да се облече нагоре или надолу. Прилика : овие женски врвови за туники се погодни за сите сезони, совршени за лето, особено погодни за секојдневниот живот, работа, состаноци, шопинг, концерти, патување за одмор, секојдневно, патување, дома, улица за одмор, работа и училиште.

Главните карактеристики

Избор на клиент