.

.

Пеперутки Раси Знаење Метал Калај Знаци Гроздобер Калифорнија Ѕид Декор Постери Референтни Водич Плакети Дома Фарма Канцеларија Кафе Клуб Гаража Училница Училиш?

Пеперутки Раси Знаење Метал Калај Знаци Гроздобер Калифорнија Ѕид Декор Постери Референтни Водич Плакети Дома Фарма Канцеларија

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Пеперутки Раси Знаење Метал Калај Знаци Гроздобер Калифорнија Ѕид Декор Постери Референтни Водич Плакети Дома Фарма Канцеларија Кафе Клуб Гаража Училница Училиште Вечера 12х16 Инчи Големина : околу 30х40 см ( ). Материјал : ова Е Пеперутки Раси Метален Знак, Со носталгичен стил калај знак.Не ' рѓа, водоотпорен и сончање. Лесно за закачување : дупките за Завртки се претходно дупчат на аглите за лесно закачување. За безбедно ракување, рабовите на секоја етикета од калај се тркалаат и стегаат. ПРИМЕНЛИВО МЕСТО : Идеален За ѕид декорација бар,паб, ресторан,пештера,гаража,дома,кафуле,кујна,ресторан, билијард куќа, хотел или канцеларија. Висококвалитетна услуга : обезбедуваме висококвалитетни услуги за враќање и враќање по продажбата. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент