.

.

Брентвуд Алаја Апстрактен Тркач Килим, 2' 22', Сива Слонова Коска

Брентвуд Алаја Апстрактен Тркач Килим, 2' 22', Сива Слонова Коска

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Полипропилен. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Со примерни прикази на безвременски мотиви оживеани во живописни моменти, Брентвуд е современа класична подна обвивка и идеален избор и за традиционален и за елегантен-преоден декор. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Направено со користење на меки, синтетички предива во близок куп за долготрајна убавина во секоја просторија. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Достапно во повеќе големини. Висина на купот : 0. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Заштедете Пари.

Главните карактеристики

Избор на клиент