.

.

CF Bluetooth Повик Паметен Часовник Спорт Фитнес Монитор за android iOS Црна

CF Bluetooth Повик Паметен Часовник Спорт Фитнес Монитор за android iOS Црна

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Голем екран на лицето, ви носи појасен и поширок поглед, со блескав изглед на внимание., ви овозможува подобро да се опуштите вежбајќи.Јазик на нараквица : Фирмвер, Кинески, Традиционален Кинески, англиски, германски, корејски, шпански, Јапонски, француски, ukrainпски, украински, италијански, Португалски7. 0, опсег на пренос : околу 10m6. Поддржува многу спортови : пешачење, трчање, велосипед, бадминтон, кошарка итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент