.

.

Маг Алуминиум Раб У ДЕСПЕРАДО 24Х10ИН Антрацит Бланширан Дијамант Исечен Бланширан Финиш, У133240073+05Р

Маг Алуминиум Раб У ДЕСПЕРАДО 24Х10ИН Антрацит Бланширан Дијамант Исечен Бланширан Финиш, У133240073+05Р

DEN 1088.00

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс за вашето сопствено возење. Фрлени или фалсификувани, можеме да ги прилагодиме вашите тркала за вистински да ја одразуваат вашата визија. Никој не може да понуди толку многу стилови, фитинзи и опции за завршна обработка. САД Маг 1pc АЛУМИНИУМСКИ Раб U133 DESPERADO 24 X10 IN Антрацит Бланширан Дијамант Сече Бланширан Финиш, U133240073 + 05 R Број На Модел-U133 Desperado Производител Број На Дел-U133240073+05 R Шема На Завртки - 5x127 Офсет - 5 mm Заден Простор-5.7.

Главните карактеристики

Избор на клиент