.

.

Рио Кинастон Цврст Полиестер Бушава Површина Килим, Црна Слонова Коска, 5'8'

Рио Кинастон Цврст Полиестер Бушава Површина Килим, Црна Слонова Коска, 5'8'

DEN 2207.04

Пристапност
Во достапна форма

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Раката Се Појави Во Индија. Направете драматична изјава со оваа иновативна подна обвивка во избор на форми од правоаголници и тркачи до квадрати и кругови. Боја : Црна/Слонова Коска. Рачно тафтуван со исечоци од синтетичка ткаенина создавајќи бушава површина од тафта и проегирни текстури, Рио предизвикува слики од панделки за завиткување подароци и балетски тутуси.

Главните карактеристики

Избор на клиент