.

.

Хаузер Е-МИДНИТ 15-3 4 15-3 4 севкупно 15-3 4 15-3 4 Гранит Композитен Врв, Поткопување Бар Првично Мијалник

Хаузер Е-МИДНИТ 15-3 4 15-3 4 севкупно 15-3 4 15-3 4 Гранит Композитен Врв, Поткопување Бар Првично Мијалник

DEN 5702.40

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики и Придобивки Опис На Производот Гранитната Лента/Првично Мијалник Од Серијата Houzer E-100 Кварцтон Е јасна, класична квадратна лента/мијалник за подготовка на кујна или бар за гостопримство. Изработен од 80% ситен кварцен песок и 20% висококвалитетен акрилик, кварцтон гранитниот материјал е 3 пати потежок од природниот гранит, сепак, свиленкаст за допир и лесен за одржување. Непорозната површина е суштински хигиенска, лесна за чистење и ги одвраќа дамките и другите загадувачи за антибактериска заштита. Материјалот има висока отпорност на термички шок и Е ув стабилен и отпорен на топлина на 500 Степени F за да се спротивстави на избледување, чипови и гребнатини. Садот е длабок 15,75 инчи на 15,75 инчи на 8,1875 инчи и единицата нуди опција за двојно монтирање или за инсталација на врвот или за поткопување. Инструкции, монтажа клипови и дефиниција се вклучени за лесна инсталација. Гранитната Лента/Првично Мијалник Од Серијата Хузер Е-100 Кварцтон Се среќава СО АСМЕ А112. 19. 3-2000, УПЦ. Одговара 24-инчен кабинет. Преземања на производи Е-100 Квадратни Бари/Првично Мијалници Спецификација Лист Кварцтон Гранит Мијалник Инсталација Инструкции Е-100 Инсталација Дефиниција Надворешна димензија 15.75 "Х 15.75". 8" длабочина сад. Непорозна површина, свиленкаста на допир, Оптимална хигиенска заштита. Оптимална хигиенска заштита. Компатибилен со следниве додатоци : 629717. Кварцтон Гранит, исклучително цврста и издржлива површина со 80% Кварц. Сад 13"х13"х8" длабоко. Отпорен на топлина до 500 степени, Произведен Во Германија. Одговара 18" кабинетот. Ув-стабилен и безбеден за храна, максимален интензитет на боја. Вклучени клипови, Цедалка не е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент