.

.

КОТИРЕДС ВОДЕШЕ Надворешно Осветлување Повеќенаменско Сончево Индукциско Ноќно Светло За Дворот На Тремот

КОТИРЕДС ВОДЕШЕ Надворешно Осветлување Повеќенаменско Сончево Индукциско Ноќно Светло За Дворот На Тремот

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Откако соларниот панел ќе биде изложен на сонце 6-8 часа, ќе светне кога е темно или на темно место. Благодарам!. 1 х Далечински Управувач. Стил : А : Едно парче; Б : Одделно. Батерија : 18650/2400 MA. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. ЛЕР Сијалица Со Висока Осветленост : Прифатете ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЛЕД чип и светла технологија за микро електрична енергија. Малку светла без индукција : луѓето доаѓаат да истакнат, луѓето одат малку светли, а 50% малку светли. Соларен панел : 150*90мм/5.

Главните карактеристики

Избор на клиент