.

.

Tepsmf Bluetooth. Слушалки, Безжични Слушалки Со Куќиште За Безжично Полнење, Со Слушалки За Слушалки Вграден Микрофон За Спорт, Јасни Повици, Работа, Музика

Tepsmf Bluetooth. Слушалки, Безжични Слушалки Со Куќиште За Безжично Полнење, Со Слушалки За Слушалки Вграден Микрофон За Спорт,

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Овие безжични слушалки се многу погодни за спорт,работа, Возење итн-Контрола На Копчињата : слушалките се лесни за ракување. Креативно е да ја чувате кутијата за полнење, што е погодно и практично.3 капацитет На батеријата на корпата за полнење : 500m Ah слушалки капацитет на Батеријата : 50mah струја на Полнење : 40ma Вкупно време на подготвеност на слушалките : 360 часа Континуирано времетраење на повикот на слушалките : 5h Вкупно времетраење на разговорот на слушалките : 21 часа опсег На безжичен пренос : 10m ДИСПЛЕЈ ЗА НАПОЈУВАЊЕ Со Корпа ЗА ПОЛНЕЊЕ : 4 Светла Големина На екранот на кутијата за полнење : 9, 5Х5, 1Х3СМ/ 3, 74Х2Х1, 18 инчи Големина На Пакетот : 13, 2х9, 2х4см/.0 Слушалки, Безжични Слушалки Со Куќиште За Безжично Полнење, Со Слушалки За Слушалки Вграден Микрофон За Спорт, Јасни Повици,Работа,Музика Карактеристика : Bluetooth слушалки со кутија за полнење со капацитет од 500m Ah батерија, кутијата за полнење од 500 m Ah е пренослива за излегување. Можете да ги контролирате сите функции преку копчињата tou-ch од двете страни на слушалките, вклучувајќи репродукција и пауза на музика, прилагодување на јачината на звукот, прескокнување песни, одговарање, закачување повици и активирање на гласовната контрола на телефонот bluetooth.0 Edr Технологијата обезбедува стабилни, побрзи врски со вашите уреди и обезбедува широка компатибилност-Y,ниска латентност параметри На Производот : име На Производ : bluetooth слушалки bluetooth верзија : . Нема потреба да се грижите дали ќе ги изгубите слушалките бидејќи нема-каде да чувате стерео Бас и кристално чист Повик ити-фи : нашите слушалки за вежбање усвојуваат звучник за кристално чист ХД стерео звук, квалитет на повик и помазна репродукција на музика економски Дизајн : двете безжични слушалки може да се фиксираат на увото за да се постигне совршена комбинација на удобност и стабилност, иако долгорочните напорни вежби нема да паднат или да вршат притисок врз увото.

Главните карактеристики

Избор на клиент