.

.

Деца Бебе Сонце Шапка Девојки Момче Дете Цветни Печати Отворено Прилагодливи Кофа Сонцето Плажа Шапка За Момчиња Девојки

Деца Бебе Сонце Шапка Девојки Момче Дете Цветни Печати Отворено Прилагодливи Кофа Сонцето Плажа Шапка За Момчиња Девојки

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Големина : S Обем На Капа : 46cm/18.11" Големина : M Обем На Капа : 50cm/19.69" Големина : L Обем На Капа : 54cm/21.26" Деца Бебе Девојчиња Момче Мало Дете Цветни Отпечатоци Отворено Прилагодлива Кофа Сонце Плажа Шапка карактеристики : материјал на капи за сонце за мали деца : тој е силен ,мек ,дише и апсорбира пот,чувајќи го бебето главата Е Ладна Во Топло Време; Мека Ткаенина на бебето сонхат е повеќе грижа За Детската Кожа. Тоа е еластично јаже за прилагодување на задниот дел од капачето за кофа за мали деца може лесно да го прилагоди обемот на главата, што е погодно за обемот на главата на повеќето бебиња. Капата за кофа за мали деца има различни бои и може да се совпадне со облеката на секое бебе, погодна за патување, плажа, пешачење, во дворот, секојдневно училиште и шопинг. Детската капа за сонце може да се преклопи, лесно може да се стави во чантата кога детето не ја носи,капата за сончање за бебиња е лесна, нема да ви донесе товар. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 ПАРЧИЊА Капи Сезони : Лето : Унисекс Добрата Ткаенина И Мекото Чувство Им Носат И Дишење и Удобност на Вашите Деца, Исто Така Моден Додаток за Деца. Прилика : Одлично За Активности На Отворено, Шетање Со Кучето, Спорт, Училиште, Предучилишна Установа, Градинка, Игралиште, Парк, Датум На Играње,Танц Рецитал, Училишна Игра. капа за сонце за мали деца. бејзбол капа за мали деца. Бејзбол Капа за Мали Деца. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент