.

.

Сертифициран Медицински Асистент Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Сертифициран Медицински Асистент Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 191.20

Пристапност
Во достапна форма

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн Сертифициран Медицински Асистент Маица Во Стилот На Кали го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Сертифициран Медицински Асистент Кали Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент